InsurPAL Nedir?

Şunu biliyoruz ki, her yıl kasko veya trafik müşterilerinizi kaybetmek sizi çok üzüyor. Yeni müşteri edinmek de maalesef ki çok masraflı. Aynı zamanda kaza sonrası veya yol yardımı süreçlerinde çok fazla kaynak kullanımı ile beraber yüksek maliyetler ortaya çıkıyor. Biz bu sorunları çözmek için InsurPal’i geliştirdik.

InsurPAL Kullanmak İstiyorum

Otomotiv ile ilgili hizmet veren galeriler, expertiz noktaları, lojistik yönetim şirketleri, araç onarım servisleri, lastik bayileri, akü satış noktaları ve diğerleri için geliştirdiğimiz InsurPal’e kayıt olabilirsiniz. Bu kayıt işlemi için hiçbir ücret ödemeden araç sahibi her müşterinize trafik, kasko ve uzatılmış garanti sigortalarını indirimli teklifler alarak satışı yapabilirsiniz. Eğer siz de bu tanıma uyuyorsanız, “Şimdi Kullan” butonuna tıklayıp 2 dakikada kayıt olabilirsiniz.

Sigorta şirketleri InsurPal ile mevcut poliçe müşterilerinizin sürüş skorlarını görüntüleyebilir, asistans ve kaza taleplerine hızlı yanıt verebilir, kaza sonrası ve asistans taleplerini daha az maliyetlerle yerine getirebilirsiniz.

Mevcut müşterilerinizi korumakla beraber kolaylıkla yeni müşteriler edinmenize de katkıda bulunuyoruz. Mevcut ve yeni müşterilerinizi koruyarak her yıl müşteri sayınızı daha da arttırabilir, gelirlerinizi daha yüksek seviyelere InsurPal ile taşıyabilirsiniz.

InsurPAL Avantajları Nedir?

  • Poliçe müşterilerinizin bütün ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yanıt verin.
  • Acente dışı yeni bir müşteri edinme kanalı edinin.
  • Yeni müşteri edinirken risklerinizi daha da düşürün.
  • Efektif kaza sonrası ve yol yardım hizmetleri yönetimi ile giderlerinizi aza indirin.
  • Operasyonel maliyetlerinizi düşürün.
  • Tek tuşla mevcut poliçe müşterilerinize ulaşın.