TEKNOLOJİYİ KEŞFET

CarPAL, tüm yolculukların boyunca sürüş performansını takip eder ve belirli bir algoritmayla hesaplayarak sürücü puanını oluşturur. Aracını akıllı hale getirerek ise araç performans metriklerini izler ve araç durum puanını oluşturur. Sürücü puanını ve araç durum puanını,  sana uygun en hesaplı ve kişiselleştirilmiş teklifler sunmak için kullanır. Böylelikle sigorta acente ve aracı kurumlarından elde edemeyeceğin avantajlarda tekliflere sahip olursun.
CarPAL, bütün bunları OBD2 ve GPS teknolojilerini patentli ürününde biraraya getirerek gerçekleştirir.

GÜVENİLİR TEKNOLOJİ

  • OBD2 teknolojisi nedir?
    • OBD2, aracını bağlantılı hale getirerek seninle konuşturan, aracının tüm performans metriklerini (akü seviyesi, devir, hız, hararet vb.) takip edebileceğin yeni nesil bir araç teknolojisidir. CarPAL’ın patentli teknolojisi sayesinde ise aracının tüm performans metriklerini anlık olarak uygulamadan takip edebilir, mevcut arıza kayıtlarını görüntüleyebilir ve hatta olası arıza risklerine karşı önceden haberdar olabilirsin.
  • GPS teknolojisi ne işe yarar?
    • CarPAL, GPS teknolojisi sayesinde yolculuğun boyunca sürüş performansını (ani ivmelenme, ani frenleme vb.) izler ve sana belirli parametrelerle raporlar. Böylelikle sana bir sonraki yolculuğundan önce senin ve sevdiklerinin güvenliğini sağlamak ve aracının performansını optimum seviyede tutmak için güvenilir sürüş önerilerinde bulunur 🙂

HESAPLI TEKLİFLER

Aracını ne kadar sık kullanırsan, seni ve aracını o kadar iyi tanır, en hesaplı ve kişiselleştirilmiş araç bakım, tamir veya sigorta tekliflerini uygulama üzerinden sana sunarız. Üstelik sürpriz marka ortaklıklarımızdan sunacağımız fırsatlarla da yolculuk deneyimini zenginleştirmek için çabalarız. 🙂
CarPAL olarak, iş ortaklarımızın tekliflerini sadece uygulama üzerinden paylaşacağımızı garanti eder, iletişim tercihlerine saygı duyarız. Kişisel verilerin üçüncü partilerle asla paylaşılmaz ve gizliliğini önemseriz. Gizlilik ve KVKK manifestomuza ulaşmak için tıkla!

ARKADAŞÇIL UYGULAMA DENEYİMİ

Uygulama deneyimini kişiselleştir.
Uygulamayı ilk indirdiğinde, arabana isim verebilir, seninle iletişime istediğin gibi geçmesini sağlayabilirsin. Aracının ruhsat bilgilerini girdiğin takdirde ise iş ortaklarımızdan çok daha uygun ve hesaplı fiyatlarda teklifler alabilirsin.
Yolculuklarından önce araban, geçmiş sürüş deneyiminden yola çıkarak performansını artırmak için etkili bildirimlerde bulunabilir, yolculuk esnasında sürüş güvenliğini sağlamak için seninle iletişime geçebilir. Bunu, seni ve sevdiklerinin güvenliğini sağlamak ve sürüş performansını iyileştirerek en hesaplı teklifleri sana sunmak için yapıyor. İletişim tercihlerini dilediğin gibi düzenleyebilirsin. Kontrol tamamen senin elinde!

Tüm performans göstergeleri elinin altında!
Geçmiş sürüş performans ve araç performans parametrelerine ait raporlamalarına ise FleetPal hesabından ulaşabilirsin!